Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Bočný panel
Zobraziť 9 24 36
Zavrieť

Čaj detský – sypaná bylinná zmes 50g Zdravé ovocie

5,94
Zloženia: Rumanček kamilkový kvet 40%, Bedrovník anízový plod 10%, Fenikel obyčajný plod 10% , Medovka lekárska vňať 20%, Nechtík lekársky kvet 10%, Dúška materina vňať 10%. Príprava : 1 čajovú lyžičku zmesi zalejeme 200 ml horúcej vody a lúhujeme 5 min.   Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť , vzhľadom k tomu, že sa potravinárské produkty neustále menia.
Zavrieť

Čaj dobrý spánok – sypaná bylinná zmes 50g Zdravé ovocie

6,30
Vitajte vo svete pokoja a zaslúženého odpočinku s našou špeciálnou sypanou bylinnou zmesou, Čaj Dobrý Spánok. Táto starostlivo vybraná kombinácia bylín bola vytvorená s jediným cieľom - poskytnúť vám pokojný a obnovujúci spánok. Naša jedinečná zmes obsahuje ukludňujúce bylinky, ako je rumanček, cmeľ, levanduľa a iné, ktoré pomáhajú uvoľniť napätie a podporiť prirodzený spánkový cyklus. Každá šálka tohto čaju je pozvánkou k relaxácii a príjemnému rituálu pred spaním. Čaj Dobrý Spánok nie je len o jeho výnimočnom vkuse, ale aj o jeho schopnosti podporiť zdravý a obnovujúci spánok. Doprajte si túto lahodnú bylinnú zmes ako súčasť vášho večerného rituálu a pripravte sa na odpočinkovú noc plnú sladkých snov. S každým dúškom Čaju Dobrý Spánok vstúpte do sveta pokoja a prírodného uvoľnenia pre váš tela i myseľ.
    Zloženie: Cmeľ obyčajný šištica 20%,Rumanček kamilkový kvet 40%,Prvosienka jarná kvet 20%,Levanduľa úzkolistá kvet 20%. Príprava: 1 čajovú lyžičku zmesi zalejeme 250 ml horúcej vody,luhujeme 10 min.   Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť,vzhľadom k tomu, že sa potravinárské produkty neustále menia.
Zavrieť

Čaj imunita – sypaná bylinná zmes 50g Zdravé ovocie

5,94
Zloženie: Ruža šípová plod 20%, Echinacea purpurová vňať 10%, Rakytník rešetliakový plod 10 %, Čierna ríbezľa vňať 20%, Nechtík lekársky kvet 10%, Lipa malolistá kvet 10% ,Fenikel obyčajný plod 10%,Repík lekársky vňať 10% . Príprava : 1 čajovú lyžičku zmesi zalejeme 250 ml horúcej vody,luhujeme do 7 min.   Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť , vzhľadom k tomu, že sa potravinárské produkty neustále menia.
Zavrieť

Čaj na depku – sypaná bylinná zmes 50g Zdravé ovocie

5,58
Vytvárame priestor pre vaše emocionálne pohodlie s našou špeciálnou sypanou bylinnou zmesou, Čaj na "Depku". Táto starostlivo vybraná kombinácia bylín bola zložená s cieľom poskytnúť podporu pre vašu emocionálnu pohodu a pomôcť vám nájsť vnútorný pokoj. Naša jedinečná zmes obsahuje bylinky, ako je ľubovník, železník a harmanček a iné, ktoré sú známe svojimi relaxačnými vlastnosťami. S každým dúškom čaju si môžete dovoliť krátku prestávku od každodenného zhonu a nájsť chvíľu pokojného pokoja. Čaj na Depku nie je len o výnimočnom vkuse, ale aj o starostlivosti o váš vnútorný svet. Doprajte si túto lahodnú bylinnú zmes ako súčasť vášho osobného rituálu starostlivosti o seba. Nechajte sa unášať harmonizujúcimi vlastnosťami našej špeciálnej zmesi a nájdite úľavu od depresívnych stavov prirodzeným spôsobom. Pridajte Čaj na Depku do svojho každodenného rituálu a dajte svojmu telu a mysli zaslúženú podporu.   Zloženie: Ľubovník bodkovaný vňať 20%, Železník lekársky vňať 40% , Medovka lekárska vňať 20% ,Rumanček kamilkový kvet 20%. Príprava: 1 čl zmesi zalejeme s 250 ml horúcej vody ,luhujeme do 7 min.   Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť, vzhľadom k tomu, že sa potravinárske produkty neustále menia.