Školské ovocie

Spoločnosť ZDRAVÉ OVOCIE je spoľahlivým dodávateľom ovocia a zeleniny do rôznych druhov prevádzok, medzi ktoré patria aj školské zariadenia každého typu – materské, základné, stredné či vysokoškolské.

Okrem ovocia a zeleniny disponujeme so širokou škálou ostatných potravinových produktov, ktorými sme schopný zabezpečiť komplexné zásobovanie vašej prevádzky počas celého roka.

Spolupráca so zdravým ovocím

Komplexná
administratíva spojená
s programom „Školské ovocie“

Súťaže a výhry
spojené s programom „Školské ovocie“

Vieme Vás podporiť sponzorským
na rôzne školské, športové a iné
akcie, napríklad MDŽ, Mikuláš,
deň zdravia.

Čo je program

„ŠKOLSKÉ OVOCIE“

Program „Školské ovocie“ je iniciatíva Európskej únie, ktorá podporuje vzdelávanie detí o zdravom stravovaní a poskytuje im prístup k čerstvému ovociu a zelenine.
Cieľom programu je podporiť zdravé stravovanie a životný štýl medzi deťmi už v rannom veku, a to prostredníctvom podpory konzumácie ovocia a zeleniny v rámci školského stravovania.
OVOCIE a ZELENINA má vo výžive nenahraditeľné postavenie. Výnimočnosť je v nízkej energetickej, ale vysokej biologickej hodnote. Sú hlavným a najbohatším zdrojom takmer všetkých ochranných, bioaktívnych látok – vitamínov, minerálov, flavonoidov, enzýmov, vlákniny.

Chránia nás pred zníženou imunitou, obezitou, poruchami trávenia, zápalovými ochoreniami, civilizačnými ochoreniami
a inými možnými chorobami.

Program je podporovaný Európskou úniou,
ktorá financuje 80% celkovej sumy, 20% hradí
škola/žiak/rodič.
Máte záujem o našu zdravú donášku?
Ak máte záujem o spoluprácu, chceli by ste sa bližšie informovať o programe „Školské ovocie,“ alebo sa chcete informovať o čerpaní výhod so Zdravým ovocím, kontaktujte nás.

Gabriela Kučerová
033/ 53 47 111
kancelaria@zdraveovocie.sk

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov