Firmy

Vo firme je vždy potrebné čerstvé ovocie a zelenina. Doprajte si dostatok vitamínov a uľahčite si plnenie vašich každodenných pracovných úloh. Vďaka našej dodávke čerstvých vitamínov do firmy

podporíte efektivitu práce vašich zamestnancov. Starajte sa o ich zdravie a doprajte im na každý deň potrebné množstvo sily a energie, ukryté v našom čerstvom ovocí a zelenine.

Školy

Čerstvé ovocie dodávame aj do škôl, aby si študenti doplnili potrebnú energiu a učenie im išlo od ruky. Každý týždeň ponúkame iný druh ovocia v zľave.

Každodenný prísun vitamínov z ovocia a zeleniny je pre zdravé fungovanie ľudského organizmu naozaj dôležitý, obzvlášť keď sa telo nachádza vo vývine. Našimi čerstvými boxami pravidelne zásobujeme rôzne školské zariadenia, aby sme u študentov podporili schopnosť spracovávať nové podnety. Učiteľom a iným školským pracovníkom naopak pomáhame načerpať nové sily do často náročnej práce, vyžadujúcej si nadmernú pozornosť.

Obce

Organizujeme nákupy ovocia a zeleniny v sezónnych zľavách pre všetkých obyvateľov obcí aj pre starkých v domovoch dôchodcov. Na zdraví každého obyvateľa obce nám záleží.

Prístup k vitamínom, ktoré sa nachádzajú v našom ovocí a zelenine chceme umožniť naozaj všetkým. Preto poskytujeme možnosť donášky do obcí na západnom a strednom Slovensku, obzvlášť do domovom dôchodcov, k zdravotne najzraniteľnejšej skupine nášho obyvateľstva. Pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny výrazne podporuje imunitu a prispieva k zdravej kondícii organizmu.

Iné organizácie

Pre milovníkov zdravého životného štýlu máme v ponuke rôzne ovocno-zeleninové boxy, ktoré dodajú silu a energiu na celý deň.

Rovnako ako do súkromných spoločností, dodávame čerstvé ovocie a zeleninu do rôznych verejných a štátnych zariadení, nemocníc, kliník a iných organizácií, gastronomických a hotelových prevádzok, aj do predajní či predajných sietí. V prípade záujmu o našu zdravú a čerstvú donášku až k vašim dverám nás neváhajte kontaktovať.

Kde dodávame?

Naše čerstvé dodávky sú pripravené doručiť vám chutnú a energiou nabitú donášku vo väčšine častí západného a stredného Slovenska.

Naši obchodní zástupcovia
Primárny kontakt pre firmy
Primárny kontakt pre školy
 Kontakt pre iné organizácie
Máte záujem o našu zdravú donášku?
Objednajte si tu na eshope alebo nám napíšte.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov