Zobrazených 1–12 z 497 výsledkov

Bočný panel
Zobraziť 9 24 36
Avokádo zo Zdravé ovocie
Zavrieť

Avokádo – KE tr. I

3,23
Veľa ľudí si ho mýli so zeleninou, je to však ovocie. Avokádo pôsobí preventívne proti osteoporóze a zmierňuje príznaky artritídy, podporuje tvorbu červených krviniek, pomáha znižovať hmotnosť, zabraňuje zápche. Má blahodárne účinky na pleť. Obsahuje  vitamín C, vitamín B6 , vitamín K, vitamín B5, kyselinu listovú, meď.

Zavrieť

Avokádo čierne – PE tr. I

3,95
Rozdiel medzi čiernym avokádom a tým zeleným  spočíva v tieni šupky: keď je úplne zrelé, sčernie. Ostatné odrody majú zvyčajne zelenú a svetlozelenú farbu. Vitamín D obsiahnutý v buničine pomáha normalizovať rast kostného systému a ovplyvňuje aj posilnenie krvných ciev. Vitamín E a vitamíny skupiny B majú priaznivý vplyv na stav pokožky, nechtov, vlasov. Vďaka obsahu vlákniny pôsobí ovocie na tráviaci systém. Pomáha aktívnejšie tráviť jedlo a odvádzať toxické látky z tela.
Zavrieť

Baklažán – ES tr. I

5,49

Hoci ide o ovocie, baklažány sa bežne nazývajú "kráľom zeleniny" . Baklažán je veľmi dobrým zdrojom vlákniny, vitamínu B1 a medi , dobrým zdrojom mangánu, vitamín B6, Niacínu, draslíka, kyseliny listovej a vitamínu K. Baklažán upravuje trávenie, bojuje proti rakovine kože, zlepšuje zdravie kostí a funkcie mozgu, zlepšuje zdravie srdca, bráni vrodenému defektu, bráni krvácaniu z ciev, znižuje citlivosť na alergie, pomáha bojovať proti chudokrvnosti, pomáha zvládať cukrovku.

 
Zavrieť

Banány – CO tr. I

2,75
ZÁKONNÝ NÁZOV POTRAVINY: Banány VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA: neuvádza sa VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCIE: neuvádza sa HMOTNOSŤ/OBJEM: Viď etiketa PÔVOD: podľa aktuálnej ponuky Kostarika