História našej spoločnosti

Spoločnosť ZDRAVÉ OVOCIE s.r.o. patrí medzi popredné a stabilné firmy v Trnave. Nadväzuje na dlhoročné úspechy firmy Ľubica Jelačičová – Veľkoobchod OZ, ktorá pôsobí na trhu od roku 1995. Vychádzame z dlhoročných obchodných skúseností  s ovocím a zeleninou a našou prioritou je nielen udržanie, ale hlavne zvyšovanie kvality poskytovaných služieb zákazníkom v maloobchode aj veľkoobchode. . Svojimi produktami zásobujeme rôzne verejné, štátne alebo školiace zariadenia, gastronomické a hotelové prevádzky, ale aj celé predajne a predajné siete.

Naše štatistiky
20 Rokov na trhu
Na Slovenskom trhu už pôsobíme viac ako 20 rokov.
100 Kvalita
Naša spoločnosť je držiteľom viacerých certifikátov a spĺňa prísne normy
1000 Spokojných zákazníkov
Záleží nám na vytváraní dlhodobých partnerstiev s našimi zákazníkmi
Záleží nám na kvalite
Od roku 2009 sme držiteľmi certifikátu EN ISO 9001:2008 pre systém manažérstva kvality. V roku 2012 sme obdržali certifikáty ISO 14001:2004 – environmentálny management a OHSAS 18001:2007 – starostlivosť o bezpečnosť a ochranu pri práci.

Ponúkame široký sortiment kvalitného a čerstvého ovocia i zeleniny, ale aj rôzne iné produkty, bohaté na vitamíny: čistené alebo sterilizované ovocie či zeleninu, exotické ovocie, bylinky, koreniny, dochucovadlá a suché výrobky. Počas sezónnych období spolupracujeme s tuzemskými pestovateľmi, ktorí nám dodávajú len tie najlepšie produkty zo všetkých oblastí Slovenska. Celoročne máme k dispozícii široký výber ovocia, zeleniny a produktov zo všetkých kútov sveta.

Zopár faktov
Zásobujeme
309
prevádzok a stravovacích zariadení
Rozvezieme
440
ton tovaru každý mesiac
Vybavíme
880
objednávok každý mesiac
Kde dodávame
zdravé ovocie?

Naše čerstvé dodávky sú pripravené doručiť vám chutnú a energiou nabitú donášku vo väčšine častí západného a stredného Slovenska.

Naši obchodní zástupcovia

Gabriela Kučerová

033/ 53 47 111
kucerova@zdraveovocie.sk

Školy, Sociálne zariadenia

Michaela Križanová

Podporili sme aj tieto projekty
Máte otázky? Kontaktujte nás.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov